Spotkanie Partnerów Taurus – Integracja drogą do sukcesu

W dniach 16-17 września w Ośrodku wczasowym Taurus znajdującym się na Pojezierzu Drawskim miało miejsce spotkanie Partnerów współpracujących z Taurus.

Ośrodek Taurus Linowno

Integracja przebiegała pod znakiem spływu kajakowego rzeką Drawą oraz wspólnej jazdy na rowerach w okolicach jeziora Lubie, będącego jednym z siedmiu najczystszych jezior w Polsce. Lasy, woda, siatkówka. Aktywny wypoczynek. A wieczorem ognisko.

Ośrodek Taurus LinownoNie obyło się również bez konkursu, podczas którego należało w jak najszybszym czasie „przezbroić” stopę bagażnika Taurus CarryUp. Dla najlepszych – wartościowe nagrody.

Centralnym punktem weekendowego spotkania była prezentacja prowadzona przez General Managera firmy Taurus – Roberta Senczka, podsumowująca dotychczasową owocną współpracę oraz ukazujące perspektywy nowych planów. Jak było, jak jest, jak może być – będzie?

Spotkanie Partnerów Taurus – Integracja drogą do sukcesuDruga prezentacja w sposób analityczny ukazała miejsce dzisiejszych firm w internecie – jak ważny jest marketing internetowy i dokąd zmierza. Panel prowadzony przez Adama Nowaka – Dyrektora Zarządzającego z Firmy Tab2, współpracującego z Taurus.

Spotkanie Partnerów Taurus – Integracja drogą do sukcesuJak ważna jest integracja, chyba nie trzeba pisać. Wiadomo jedno – działając razem – wygrywa się więcej. Czasem przyszłość.

Opublikowane w Aktualności and tagged , , , , , , . Bookmark the link bezpośredni.

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie publicznie dostepny

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook