Pojezierze Drawskie
Pojezierze Drawskie

Ośrodek wypoczynkowy jest pięknie położony nad jeziorem Lubie na Pojezierze Drawskim... Przyroda - jezioro i lasy oraz dużo mozliwości sportowych.

Pojezierze Drawskie czyste jeziora, lasy i urozmaicony pagórkowaty teren

Pojezierze Drawskie to czyste jeziora, lasy i urozmaicony pagórkowaty teren.

Ośrodek wypoczynkowy jest pięknie położony nad jeziorem Lubie na Pojezierze Drawskim… Przyroda – jezioro i lasy oraz dużo mozliwości sportowych.

Wczasy nad jeziorem to poprzez aktywny wypoczynek gwarancja zdrowia, dobrego samopoczucia i regeneracja sił.

Ośrodek Taurus to wypoczynek na wysokim poziomie. Wysoki standard pokoi, dobre posiłki, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wędkarstwo, jazda konna, sauna, siatkówka plażowa, sala imprezowo-szkoleniowa czyli szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne dla firm – to wszystko do dyspozycji naszych gości.

Zimą kuligi iceboarding narty biegowe i łyżwy. Duża ilość sprzetu sportowego jak i możliwość nauki windsurfingu, nart wodnych, wakeboardu, kiteboardingu, żeglarstwa i innych atrakcyjnych dyscyplin sportowych… a do tego doskonałe warunkii mieszkaniowe!

Doskonałe warunki z pewnością spełnią oczekiwania każdej grupy wczasowiczów. Obiekty konferencyjne i integracyjne takie jak nasz to dla firm duża atrakcja.

Duże kompleksy leśne, bogactwo zwierzyny i ptactwa, piękne rzeki i czyste jeziora. Jedne z najwspanialszych szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych w Polsce. Czyste ,świeże powietrze i brak przemysłu połączone z małą gęstością zaludnienia to niewątpliwie nasze atuty

Panują tu wprost wymarzone warunki, aby odpocząć, odreagować stresy i problemy dzisiejszych czasów oraz nauczyć się czegoś nowego.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok.

Ta strona dostępna jest także w języku: angielski, niemiecki

Facebook