Widok na Jezioro Lubie z Ośrodka Taurus

Pokoje

Pokoje

Widok na Jezioro Lubie z Ośrodka Taurus

Pokój Dwuosobowy

Ośrodek Taurus dysponuje ośmioma świeżo wyremontowanymi pokojami z telewizorami i łazienką.

Szczegóły

Cena od: 150 za noc

Zobacz szczegóły


Pokój Dwuosobowy z łazienką na korytarzu

Pokój Dwuosobowy Ośrodek Taurus dysponuje świeżo wyremontowanymi pokojami i łazienkami. Pokój posiada dwa łóżka jednoosobowe i łazienkę na korytarzu. Piętro niżej znajduje się ogólnodostępna kuchnia, gdzie można przygotować sobie posiłki. W pokoju nie ma TV i lodówki. Zobacz dostępność miejsc w kalendarzu, wybierz swój termin i zarezerwuj nocleg. Jednorazowo płatne sprzątanie na koniec pobytu.

Szczegóły

  • Goście: 2
  • Typ łóżka: 2 x Jednoosobowe
  • Kategorie: Pokoj

Cena od: 110 za noc

Zobacz szczegóły


Pokój Trzyosobowy

Pokój Trzyosobowy Ośrodek Taurus dysponuje świeżo wyremontowanymi pokojami z telewizorami, lodówkami i łazienkami. Pokój posiada trzy łóżka jednoosobowe i prywatną łazienkę. Piętro niżej znajduje się ogólnodostępna kuchnia, gdzie można przygotować sobie posiłki. Zobacz dostępność miejsc w kalendarzu, wybierz swój termin i zarezerwuj nocleg. Jednorazowo płatne sprzątanie na koniec pobytu.

Szczegóły

Cena od: 190 za noc

Zobacz szczegóły


Pokój Czteroosobowy

Pokój Czteroosobowy Ośrodek Taurus dysponuje świeżo wyremontowanymi pokojami z telewizorami, lodówką i łazienkami. Pokój posiada jedno łóżko dwuosobowe i dwa łóżka jednoosobowe, prywatną łazienkę. Piętro niżej znajduje się ogólnodostępna kuchnia, gdzie można przygotować sobie posiłki. Zobacz dostępność miejsc w kalendarzu, wybierz swój termin i zarezerwuj nocleg. Jednorazowo płatne sprzątanie na koniec pobytu.

Szczegóły

Cena od: 230 za noc

Zobacz szczegóły