Camping Taurus Pojezierze Drawskie

Camping

Camping

Camping Taurus Pojezierze Drawskie

Ośrodek dysponuje rozległym polem campingowym z zapleczem sanitarnym, przyłączami do prądu, wody, kolumną zlewno-serwisową, miejscem na ognisko oraz dużą, drewnianą wiatą.

Nasze pole campingowe pokryte jest puszystą trawą, a otaczają je wysokie drzewa. Rano obudzi Cię tutaj śpiew ptaków lub szum drzew, a wieczorem możesz podziwiać konstelacje gwiazd.

Często pytacie nas jak wygląda nasz camping i co koniecznie trzeba ze sobą zabrać planując przyjazd do nas. Dlatego przygotowaliśmy mały niezbędnik campingowy dla naszych gości.

Pole camperowe/campingowe w Ośrodku Taurus

Pomimo takich, oczywistych rzeczy do zabrania jak namiot, materac, śpiwór czy kliny poziomujące (jeśli przyjeżdżacie do nas przyczepą czy camperem), warto zaopatrzyć się w dużą ilość worków na śmieci, gdyż w Ośrodku Taurus bardzo zwracamy uwagę na segregację śmieci.

Ponadto warto ze sobą mieć przedłużacz i adapter campingowy do prądu. Nie martwcie się, jeśli nie posiadacie takiej przejściówki, bo można ją też u nas wypożyczyć.
Kolejną, wartą zabrania rzeczą jest grill oraz kuchenka turystyczna. Używanie tych sprzętów w ośrodku jest dozwolone, pod warunkiem nie wypalania trawy i nie dymienia w stronę innych gości. Zachęcamy Was też do skorzystania z naszego, ogólnodostępnego, dużego grilla z kamienia oraz z miejsca na ognisko, z rusztem na mięso i kijkami do pieczenia kiełbasek.

Rozpalanie ogniska w innym miejscu jest surowo zabronione.
Jeśli nie macie ochoty gotować na wakacjach, możecie też przekąsić coś pysznego w naszym barze oraz zamówić tam obiady na dzień następny.
Toalety oraz prysznice z ciepłą wodą są dla naszych gości darmowe, ale warto wziąć ze sobą zestaw kosmetyków.Camping Ośrodek Taurus
Jeśli lubicie biesiadować pod swoim namiotem, camperem lub przyczepą polecamy zabrać jakiś składany stolik i krzesełka. Dobrą opcją jest też zabranie małej suszarki na mokre rzeczy.
Z dokumentów pamiętajcie o dowodzie osobistym oraz o książeczce zdrowia/szczepień, jeśli przyjeżdżacie z psem. Psy w naszym ośrodku są mile widziane, pod warunkiem, że chodzą na smyczy, nie są agresywne i nie zakłócają ciszy nocnej oraz ogólnej harmonii. Jeśli lubicie psa puszczać ‘’luzem’’, to po wyjściu z ośrodka znajdują się hektary lasów, łąk i pól. Przypominamy również, że rozliczenia prowadzimy w gotówce.
Ale najważniejsze, abyście nie zapomnieli o szerokim uśmiechu, najlepszym humorze i super nastawieniu, bo zależy nam, aby w ośrodku panowała miła, rodzinna atmosfera, a nasi wczasowicze spędzili tutaj niezapomniany czas.
☺

Na polu campingowym nie obowiązują rezerwacje.