O nas

O nas

Sezon 2024: Startujemy 1 maja

To malownicze miejsce znajduje się w lesie, nad samym jeziorem Lubie, w miejscowości Linowno, na Pojezierzu Drawskim.
Jeśli chcesz zrelaksować się i odpocząć od zgiełku i hałasu oraz lubisz aktywny wypoczynek to miejsce idealne dla Ciebie! Poleca nas meteor-turystyka.pl

Odtwórz wideo

Nasza historia

May 1, 1996
Pierwsze domki

W tym roku powstają pierwsze domki na terenie Ośrodka Taurus i przybywa pierwsza garstka gości.

August 1, 2006
Rozwój

Ośrodek cały czas się rozwija, powstaje budynek główny z pokojami i jadalnią. Zakupiona zostaje też sauna i boisko do siatkówki.

June 1, 2010
Nagroda

W 2010 roku Ośrodek Taurus zdobywa tytuł laureata w konkursie na najlepszego usługodawcę branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim.

June 1, 2011
Rozszerzenie funkcjonalności ośrodka

Do Ośrodka Taurus zostaje zakupiona motorówka. Jako pierwsi w regionie wprowadzamy w ofercie wakeboard, narty wodne oraz Sky Ski.

January 1, 2022
Zmiany

2022 rok jest dla nas rokiem zmian, bo oprócz właściciela zmienia się też ośrodek. Wszystkie domki i pokoje zostają wyremontowane, poszerzamy też ofertę o nowe domki mobilne, wiatę i kilka innych rzeczy, o których dowiecie się już niebawem…

Mapa naszego ośrodka

Udogodnienia

Wyżywienie

W naszym barze możesz zjeść pyszne przekąski i desery oraz zamówić obiady na kolejny dzień.

Strefa Ogniskowa

Ośrodek dysponuje miejscem na ognisko oraz dużą drewnianą wiatą. Do dyspozycji gości jest ruszt na mięso, kije do kiełbasek oraz spory, kamienny grill.

Wyposażenie

Sanitariaty z prysznicami z gorącą wodą, przyłącza do prądu i wody, zlewnia wody szarej, pralka, zmywalnia naczyń.

Plaża i kąpielisko

Szeroka, trawiasta plaża przy samym ośrodku oraz łagodne, płytkie wejście do wody czynią to miejsce bezpieczne dla dzieci.

Wypożyczalnia

Rowery wodne, deski SUP, kajaki, sprzęt do windsurfingu, łodzie wędkarskie czy rowery górskie, to dla nas żaden problem.

Ogólnodostępne Atrakcje

Stół do ping-ponga, piłkarzyki, boisko do siatkówki, trampolina i plac zabaw.

Często zadawane pytania / FAQ

Najbliższy sklep znajduje się 2,5 km od Ośrodka w miejscowości Linowno. Kolejny, trochę większy oddalony jest o 5,5 km w miejscowości Gudowo. Do dużych supermarketów jest 10 km i znajdują się one w Drawsku Pomorskim.

Tak, psy w naszym ośrodku są mile widziane, pod warunkiem, że posiadają wszystkie, aktualne szczepienia, chodzą na smyczy, nie są agresywne i nie zakłócają ciszy nocnej oraz ogólnej harmonii ośrodka. Jeśli lubicie psa puszczać ‘’luzem’’, to po wyjściu z ośrodka znajdują się hektary lasów, łąk i pól, gdzie Wasz pupil może się wybiegać.

Na terenie Ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 23 do godziny 8. Osoby zakłócające spokój będą usunięte z Ośrodka bez prawa do jakiegokolwiek zwrotu poniesionych wcześniej opłat i wszelkich odszkodowań.

W ośrodku są specjalnie wyznaczone miejsca na ognisko. Rozpalanie ich w innych miejscach jest surowo zabronione.

Nie, kąpielisko nie jest strzeżone.